kolmapäev, 7. september 2011

Hakkab ilmet võtma.

Lõpuks sain kätte kauaoodatud jooksud roheliste Innova 23-622 rehvidega. Paigaldatud ka tugijalg, funkab ilusti ja mu arust välimust ka väga ei riku. Lähipäevil peaks saabuma ka sadul ja sadulapost. Pidur, pedaalid-vändad-kett jääb kahjuks tulevikku.

teisipäev, 6. september 2011

Lenks

Vahepeal olen kätte saanud ka lenksu, stemmi ja sadulaklambri.


neljapäev, 1. september 2011

Vahepala

Vahepalaks sai jällegi üks http://www.osta.ee/ -st ostetud jalgratas mida müüdi varuosadeks. Tekis mõte sellest raamist ja muudest kasutatavatest juppidest ehitada abikaasale mingi tööl käimise ja lapsega koos sõitmise riistapuu. Siin ta nüüd on, kahju, et jälle unustasin ise vanast kärakast pilte teha(nii minu moodi). Esimene pilt on müügikuulutusest võetud.

kolmapäev, 24. august 2011

Raam värvitud

Raam värvimisest käes, üldiselt tööga mitte rahul. Mis põhjuseks, et torudel nagu liiv värvi sees oleks(imelik tera on värvil peal/sees kohati), ei tea. Eks proovin 2000 paberiga ja poleerpastaga poleerida, äkki saab parem.

reede, 19. august 2011

Raam värvimises

Lõpuks otsustasin, et läheb raam ikkagi pulbervärvi alla ja loll nagu ma olen oleks pidanud enne uurima kuidas asi käib. Kuna pulbervärvile ei tohi midagi alla jääda, ei pahtlit ega krunti(üle 200C kannatavaid võib), siis tuli raamil olevad "kalad" viili ja liivapaberiga ära siluda ja kõik see krunditud raam uuesti liivapritsi alla, et rasket raha makstud krunt uuesti maha lasta. Pulbervärvimisse viisin raami sellisesse firmasse nagu Ossmet OÜ Tallinnas Türi tänaval http://www.ossmet.ee/ . Värvi läks ikkagi ka ratta jalg, sest loodan selle ilusasti paika saada kuna sai jala fiksaatorit/fikseerijat väheke ümber tehtud, eks näis kuidas jääb kui värvitud on ja kokku panema hakkan. Nüüd peab rahakotiga kõvasti läbi rääkima, et leida võimalus UK-st jooksude ära tellimiseks.

kolmapäev, 17. august 2011

Keskjooksu adapter

Täna sain, siis kätte põhjanaabrite http://www.pyoratohtori.fi/ toodetud keskjooksu adapteri millega saan kasutada itaalia malli keskjookse. Pildil Fauber adapter B model.
Proovisin ka adapteri sobivust raamile ja need sobivad tõesti väga hästi. 
Nüüd siis veel vaja raami veel natuke pahteldada ja töödelda kuniks värvimisse saab. Ilmselt pean loobuma ka originaal tugijalast kuna see jääb vabas olekus ebameeldivalt rippu.